Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Gorzakiew – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

89 000 zł10 700 m² 8,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta: działki leśne w Gorzakiew inwestycja z ogromnym potencjałem! Na sprzedaż działka leśna numer 96 (ID działki: 260102_2.0006.96) położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka Bosowice

Bosowice(Gorzakiew + 11 km)

300 000 zł160 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

We speak English. Do not hesitate to contact us. Emmerson prezentuje : Kto z nas nie marzył o posiadaniu urokliwego skrawka ziemi z małą przystanią i kawałkiem jeziora, aby.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Lipnik(Gorzakiew + 21 km)

380 000 zł11 571 m² 32,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

| na sprzedaż działka o pow. 11571 m2 zlokalizowana w miejscowości Lipnik, gmina Kije. Działka niezabudowana, o kształcie trójkąta, o wymiarach (w przybliżeniu): 169 m x 144.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Chmielnik

Chmielnik(Gorzakiew + 10 km)

170 000 zł2 900 m² 58,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o powierzchni 2900 m2 zlokalizowana w miejscowości Minostowice, gm. Chmielnik. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka w pierwszej linii od drogi, lekko.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Bronina

Bronina(Gorzakiew + 20 km)

99 900 zł1 000 m² 99,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania oferujemy atrakcyjne działki budowlane o wielkości 1000m2 położone w miejscowości Bronina - praktycznie przy granicy Buska-Zdroju. Przedmiotem oferty są 3 działki o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Siesławice

Siesławice(Gorzakiew + 23 km)

189 000 zł1 500 m² 126 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki w atrakcyjnej lokalizacji na obrzeżach miasta. Nieruchomość położona w trzeciej linii zabudowy od drogi gminnej co gwarantuje ciszę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Kranów

Kranów(Gorzakiew + 23 km)

500 000 zł3 200 m² 156,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

****tylko U nas**** Poszukujesz działki w miejscu odległym od miejskiego życia a jednocześnie bliskim pracy i codziennych spraw? Potrzebujesz odpoczynku blisko natury, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Daleszyce

Daleszyce(Gorzakiew + 21 km)

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje działkę budowlaną na sprzedaż w Sukowie o powierzchni 1000 m2. Szukają Państwo spokojnego miejsca? Jednocześnie zależy Wam na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Słopiec

Słopiec(Gorzakiew + 20 km)

115 000 zł1 000 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w miejscowości Słopiec Szlachecki gmina Daleszyce. Numer działki 1197/7. Działka oddalona od głównej ulicy co zapewnia ciszę. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Skrzelczyce

Skrzelczyce(Gorzakiew + 16 km)

129 000 zł1 640 m² 78,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1640 mkw. położona w spokojnej miejscowości Skrzelczyce w gminie Pierzchnica w powiecie kieleckim. Działka posiada decyzję.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Smyków

Smyków(Gorzakiew + 10 km)

145 000 zł1 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Leśny azyl z dostępem do swojskiego jadła Smyków k. Rakowa (26-035) | 12 km od Chańczy 4 Kąty Nieruchomości z przyjemnością prezentują ofertę, która łączy miłość do natury.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka leśna Gorzakiew

Gorzakiew,świętokrzyskie

216 000 zł27 000 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka z lasem o powierzchni 27000 m2 zlokalizowana w miejscowości Gorzakiem (gm. Gnojno). Na działkach zlokalizowany obecnie jest 60 i 25 letni las. Dojazd do działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Gorzakiew

Gorzakiew,świętokrzyskie

216 000 zł27 000 m² 8 zł/m²